Library Guide Management System (10.1.2) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Year
sk: Rok

en: Block
sk: Blok

en: Custom
sk: Vlastná

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: print
sk: tlačiť

en: Position
sk: Pozícia

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Asc
sk: Vzostupne
