Library Guide Management System (10.1.2) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: User
sr: Корисник

en: Year
sr: Година

en: Block
sr: Блок

en: Sort by
sr: Сортирај по
