Library Guide Management System (10.1.2) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Subject
sv: Ämne

en: Description
sv: Beskrivning

en: Last Updated
sv: Senast uppdaterad

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Year
sv: År

en: Custom
sv: Anpassad

en: Location
sv: Plats

en: Desc
sv: Fallande

en: Owner
sv: Ägare

en: print
sv: skriv ut

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: New
sv: Ny

en: Apply
sv: Applicera

en: Asc
sv: Stigande

en: Hide description
sv: Dölj beskrivning
