Libraries delay load (2.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: Aggregate
hu: Összevonás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Add a new group
hu: Egy új csoport hozzáadása
