Libraries delay load (2.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Groups
ja: グループ

en: Group
ja: グループ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: Aggregate
ja: 集約

en: Machine name
ja: システム内部名称
