Libraries delay load (2.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Groups
uk: Групи

en: Group
uk: Група

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: Timing
uk: Параметри швидкодії

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: Aggregate
uk: Збирати

en: Machine name
uk: Машинна назва
