Libraries delay load (2.0.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ

en: System
th: ระบบ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
