Libraries provider (2.0.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Version
af: Weergawe

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Never
af: Nooit

en: Source
af: Bron

en: Revert
af: Rol terug

en: Library
af: Biblioteek

en: Libraries
af: Biblioteke
