Libraries provider (2.0.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Never
bg: Никога

en: Source
bg: Източник

en: Revert
bg: Връщане
