Libraries provider (2.0.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Libraries
bn: লাইব্রেরী সমূহ
