Libraries provider (2.0.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Version
hr: Inačica

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Never
hr: Nikada

en: Source
hr: Izvor

en: Revert
hr: Vrati

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
