Libraries provider (2.0.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Source
oc: Font

en: Revert
oc: Restablir

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Variant
oc: Varianta

en: Libraries
oc: Bibliotècas
