Libraries provider (2.0.2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Version
am: ሥሪት

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Source
am: ምንጭ
