Libraries provider (2.0.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Version
is: Útgáva

en: Edit
is: Broyt

en: Name
is: Navn

en: Never
is: Ongantíð

en: Revert
is: Vend aftur

en: About
is: Um
