Libraries provider (2.0.2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Version
jv: Versi

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Never
jv: Ora tahu

en: Revert
jv: Baléknā

en: About
jv: Ngenani

en: Libraries
jv: Pustaka
