Libraries provider (2.0.2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: About
my: အကြောင်း
