Libraries provider (2.0.2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Source
ug: مەنبە

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
