Libraries provider (2.0.3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Version
ar: النسخة

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Never
ar: أبدا

en: Source
ar: المصدر

en: Revert
ar: استرجع

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
