Libraries provider (2.0.3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།
