Libraries provider (2.0.3) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Version
es: Versión

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Always
es: Siempre

en: Never
es: Nunca

en: Source
es: Origen

en: Revert
es: Revertir

en: Minified
es: Minicampo

en: Custom options
es: Opciones personalizadas

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Variant
es: Variante

en: Library
es: Librería

en: Libraries
es: Bibliotecas
