Libraries provider (2.0.3) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Version
ja: バージョン

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Always
ja: 必須

en: Never
ja: なし

en: Source
ja: ソース

en: Revert
ja: 戻す

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Library
ja: ライブラリー

en: Libraries
ja: ライブラリ
