Libraries provider (2.0.3) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Version
nl: Versie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Source
nl: Bron

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Custom options
nl: Aangepaste opties

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Libraries
nl: Bibliotheken
