Libraries provider (2.0.3) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Version
ru: Версия

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Always
ru: Всегда

en: Never
ru: Никогда

en: Source
ru: Источник

en: Revert
ru: Вернуть

en: Minified
ru: Уменьшенный

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Variant
ru: Вариант

en: Library
ru: Библиотека

en: Libraries
ru: Библиотеки
