Libraries provider (2.0.3) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Version
te: సంచిక

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: Source
te: మూలం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
