Libraries provider (2.0.3) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Version
tr: Sürüm

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Always
tr: Her zaman

en: Never
tr: Asla

en: Source
tr: Kaynak

en: Revert
tr: Geri al

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Library
tr: Kütüphane

en: Libraries
tr: Kütüphaneler
