Libraries provider (2.0.4) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Version
lt: Versija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Source
lt: Šaltinis

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Library
lt: Biblioteka

en: Libraries
lt: Bibliotekos
