Libraries provider (2.0.4) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Version
uk: Версія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Source
uk: Джерело

en: Revert
uk: Відновити

en: Minified
uk: Зменшений

en: Custom options
uk: Налаштовувані параметри

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Variant
uk: Варіант

en: Library
uk: Бібліотека

en: Libraries
uk: Бібліотеки

en: Replaces
uk: Заміщує
