Libraries provider (2.0.4) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Source
be: Крыніца

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
