Libraries provider (2.0.4) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Version
el: Έκδοση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: Source
el: Πηγή

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Minified
el: Ελαχιστοποιημένο

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Libraries
el: Βιβλιοθήκες
