Libraries provider (2.0.4) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Never
eo: Neniam

en: Revert
eo: Malfari
