Libraries provider (2.0.4) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Version
is: Útgáfa

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Always
is: Alltaf

en: Never
is: Aldrei

en: About
is: Um
