Libraries provider (2.0.4) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Version
sk: Verzia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Source
sk: Zdroj

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Minified
sk: Minimalizované

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Library
sk: Knižnica
