Libraries provider (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Version
cy: Fersiwn

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: Never
cy: Byth

en: Revert
cy: Dychwelyd
