Libraries provider (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Version
nn: Versjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Never
nn: Aldri

en: Library
nn: Bibliotek
