Libraries provider (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Version
th: รุ่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: ID
th: ไอดี

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Never
th: ไม่เคย

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
