Libraries provider (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Version
ku: وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Minified
ku: بچووککراوە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
