Libraries provider (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Never
ta: இல்லை

en: Source
ta: மூலம்

en: Revert
ta: முன்நிலைக்கு மாற்றுக

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
