Libraries provider (8.x-1.10) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Never
gu: કદી નહી

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
