Libraries provider (8.x-1.11) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Never
az: Heç vaxt

en: Source
az: Mənbə

en: Revert
az: Qaytarma

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
