Libraries provider (8.x-1.11) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Always
da: Altid

en: Never
da: Aldrig

en: Source
da: Kilde

en: Revert
da: Gendan

en: Minified
da: Minificeret

en: Custom options
da: Tilrettede valgmuligheder

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Library
da: Bibliotek

en: Libraries
da: Biblioteker
