Libraries provider (8.x-1.11) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Version
lv: Versija

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Source
lv: Avots

en: Revert
lv: Atgriezt

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Library
lv: Bibliotēka
