Libraries provider (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Version
hu: Verzió

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: ID
hu: Azonosító

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: Source
hu: Forrás

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Minified
hu: Tömörített

en: Custom options
hu: Egyéni beállítások

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Variant
hu: Változat

en: Library
hu: Könyvtár

en: Libraries
hu: Könyvtárak

en: library
hu: könyvtár

en: libraries
hu: könyvtárak
