Libraries provider (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Never
ps: هيڅکله

en: Source
ps: سرچينه

en: About
ps: په اړه

en: Libraries
ps: کتابتونونه
