Libraries provider (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Version
id: Versi

en: Name
id: Nama

en: Always
id: Selalu

en: Never
id: Tidak pernah

en: Source
id: Sumber

en: Revert
id: Kembali

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Library
id: Pustaka

en: Libraries
id: Pustaka
