Libraries provider (8.x-1.4) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
