Libraries provider (8.x-1.4) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: ID
ne: परिचय

en: Source
ne: स्रोत

en: About
ne: बारेमा
