Libraries provider (8.x-1.5) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Version
ca: Versió

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Source
ca: Font

en: Revert
ca: Reverteix

en: Minified
ca: Minimitzat

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Library
ca: Biblioteca
