Libraries provider (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Version
he: גירסה

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Never
he: לעולם

en: Source
he: מקור

en: Revert
he: שחזור

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Library
he: ספריה

en: Libraries
he: ספריות
