Libraries provider (8.x-1.6) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Version
pt: Versão

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: Never
pt: Nunca

en: Source
pt: Fonte

en: Revert
pt: Reverter

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos
