Libraries provider (8.x-1.9) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Version
gl: Versión

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Never
gl: Nunca

en: Source
gl: Orixe

en: Revert
gl: Volver

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
